فروشگاه فایلهای آموزشی جزوه ها و پروژه های دروس مهندسی دانشگاه صنعتی شریف

پروژه مدلسازی سریهای زمانی با مدلهای خودهمبسته یا autoregressive یا AR

پروژه مدلسازی سریهای زمانی با مدلهای خودهمبسته یا autoregressive یا AR

در این پروژه درسی 50 صفحه ای، سری زمانی دبی متوسط سالانه با مدلهای AR مدلسازی شده است. تمام مراحل محاسبات به صورت دستی و گام به گام انجام شده و تک تک مراحل با جزئیات کامل توضیح داده شده است. مبنای محاسبات، کتاب Applied Modelling of Hydrologic Time Series نوشته Salas و همکاران است.

علاوه بر محاسبات دستی، مدلسازی و پیشبینی سری زمانی توسط نرم افزار رایگان شبیه سازی سریهای زمانی به نام ITSM گام به گام انجام شده است.

این گزارش 55 صفحه ای با فرمت PDF، یک مرجع کامل برای مدلسازی سریهای زمانی با مدلهای خودهمبسته (AR) است که در آن محاسبات دستی و محاسبات با نرم افزار رایگان مدلسازی سریهای زمانی به نام ITSM گام به گام شرح داده شده است.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 300,000 ریال
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Stochastic-Hydrology-Project---Mohammadsadegh-Abba_469354_9681.zip1.7 MB

جزوه برنامه نویسی به زبان فرترن 90/95

جزوه برنامه نویسی به زبان فرترن 90/95 فرترن اولین زبان برنامه‎نویسی سطح بالاست که برای استفاده‌ی مهندسان، ریاضی‌دانان و افرادی که طراح الگوریتم‌های علمی هستند خلق شده است. فرترن، زبانی است که در درس سه‌واحدی مبانی برنامه‌نویسی بسیاری از دانشگاه‌های کشور ما تدریس می‌شود. شاید اهمیت درس مبانی برنامه‌نویسی، که در آن یادگیری تفکر و مبانی برنامه‌نویسی مهم‌تر از یادگیری خود زبان است، در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان